ESE Malta Web Sitesi

web sitesi ese malta

  ESE Malta web sitesi siz değerli öğrencilerin bilgilenmesi amacıyla hazırlanmıştır. Ön bilgi için güncellenen sayfalar ve yenilikler bildirilmekte, siz değerli öğrencilerin amacına uygun hizmet edilmeye devam edilmektedir. Malta ile ilgili ön bilgi kaynağına ulaşabileceğiniz internet sitesi, Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı tarafından hazırlanmıştır. Ulaşmak istediğiniz tüm ön bilgilere ulaşabilir, daha detaylı sorularınızı ise ofislerimize gelip görüşmeniz mümkün olmaktadır. Sizlere sadece bir adım kadar uzakta olan ofislerimiz, hizmetlerine daha iyi devam edebilmek için, Türkiye’ nin genelinde ofis açmış, yurtdışı okullarının Türkiye sözcüsü olmaya devam etmektedir. İngilizce dillerini iş ve sosyal hayatta artılar getirmesi ve bir çok başarı kapılarını açması için Malta tercih edilmektedir. Öğrencilerin Malta’ yı tercih etmelerinin bir diğer nedeni ise, Malta’ da çok sayıda dil okulu olması ve bu nedenle fiyatların ucuz olmasıdır. Tabi bu sayede hem dil öğrenip, hem de tatil yapma fırsatı bulabileceksiniz.

ESE Malta web sitesi sayesinde genel anlamda İngilizce derslerinin ne sıklıkla verilmesi, eğitimin amaçlarını ve vizyonunu analiz etmiş olacaksınız. Fakat aklınıza takılan tüm soruların cevabını da, sadece danışmanlarımıza sorarak öğrenebilirsiniz. Malta sizler için kısa sürede İngilizce öğrenmenizi destekleyecek donanımlara fazlasıyla sahiptir. Çok sayıda turistin akın ettiği Malta adası, tam bir tatil cenneti olmaktadır. İngilizce konuşan insanların sosyal hayatta da sizlere çok fazla değer katacağını unutmamalısınız. Bu nedenle öğrenciler İngiltere veya Amerika değil, Malta adasını tercih ediyorlar. Son derece zahmetsiz ve bir çok konuda sizlere artılar katacak olan Malta, enerjinizi de yükseltecek sıcacık bir tatil yuvasıdır. Üstelik kendi seviyenize göre İngilizce öğrenmeye başlamanız kaçınılmaz olacaktır.

Kayıt Anadolu Farkıyla

Sizinle aynı seviye olan kişilerle bir arada öğrenmeye başlayacak, bunun için kursa başladığınız gün bir teste tabi tutulacaksınız. Bu sayede teorik ve pratik anlamda dilinizi geliştirebilme fırsatı bulacak, hayatınız boyunca unutulmaz anılara imza atacaksınız. Malta’ ya tekrar gitmek isteyecek, orada bulunduğunuz süre içinde hayallerinize bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. Yabancı dilin meslek yaşantınıza sihirli bir değnek gibi dokunması kaçınılmaz olmaktadır. ESE Malta web sitesi Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerinin katkılarıyla hazırlanmıştır.