ESE Malta Sosyal Aktiviteleri

ese malta sosyal aktiviteler

 ESE Malta sosyal aktiviteleri bakımından oldukça yönlü ve geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu sayede öğrenciler keyifli ve eğlenceli bir şekilde İngilizce öğrenecek, unutulmaz resimleri hafızalarına kazıyacaktır. Turizm cenneti olan Malta adası, en fazla turist alan adalar arasındadır. Üstelik çok fazla kültürü bir araya getirmesiyle de, kozmopolit bir elitlik söz konusudur. Ese Malta dil okulu öğrencilerinin keyifli bir dil eğitimi almaları için her şeyi düşünmüştür. Okulda düzenlenen çeşitli sosyal aktiviteler öğrencilerin hem eğlenceli vakit geçirmesini sağlamakta, hem de kaynaşmalarına zemin hazırlamaktadır. Okulun ana binasının şehir merkezine yakınlığı da, öğrenciler için ayrıca avantaj sağlamaktadır. Bu sayede alışveriş merkezleri, kafeler ve cıvıl cıvıl olan ada sizlerin keyfini taçlandırmaktadır. İngilizce eğitimi alırken, eğitimciler tarafından disiplin çerçevesi içinde kısa sürede eğitiminizi tamamlayacaksınız.

ESE Malta sosyal aktiviteler ile eğitiminizi daha çekici hale getirecek, İngilizceyi akıcı bir şekilde öğrenmenin sosyal farkını da yaşayacaksınız. Malta halkının İngilizce konuşuyor olması, sizler için ayrıca avantaj sağlamaktadır. Üstelik ücretlerin İngiltere ve Amerika ile kıyaslandığı zaman ne kadar uygun olduğunu göreceksiniz. Bu nedenle Özellikle Türk öğrencilerin son yıllarda çok fazla tercih ettiği Malta dil okulu, marka olmuş ESE ile İngilizce konuşma sürenizi kısaltıyor. Ese Malta’ ya kayıt olmak için, Türkiye’ nin genelinde varlık gösteren Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelebilirsiniz. Bu sayede kısa sürede kayıt olacak hemen derslere başlayacaksınız. Sizlerin seviyesine göre sınıflara yerleştirilecek, diğer öğrencilerle birlikte dilinizi keyifli bir şekilde geliştirmeye başlayacaksınız.

ese malta sosyal etkinlikler

Harika Etkinlikler

Oldukça sosyal bir ortamda akıcı bir şekilde İngilizce konuşmanız kaçınılmaz olacaktır. Sınırsız internet bağlantısı ile ücretsiz olarak faydalanacaksınız. ESE Malta sosyal aktiviteler eşliğinde ferah ve yüksek standartlara uygun hazırlanan sınıflarda iş ve sosyal hayatınıza çok katkı sağlayacak olan İngilizce dilinizi çok iyi hale getireceksiniz. iyi derecede okuma, yazma, telaffuz dilinizi geliştirmiş olacaksınız. Dünya’ nın her yerinde tanınan ve talep alan okulun eğitmenleri düzenli olarak dil geliştirme programlarında bulunmaktalar. Sizlere sunulacak eğitim kaliteden ödün vermemektedir. Eğitim süreniz boyunca ne kadar kısa ilerlediğinizi göreceksiniz.