Ese Malta Dil Okulu

Ese Malta Dil Okulu

Malta’nın merkezinde en hareketli ve turizm cenneti olarak bilinen St.Julıans’da modern bir mimariye sahip binası ile 1996 yılında faaliyete geçmiştir.

European School of English Malta Dil Okulu kısa adı ile ESE Malta Dil Okulu, Malta’nın önde gelen okulları arasındadır. Dört ayrı okul binası olan ESE Malta Dil Okulu’nun merkez binası St.Julıans, Paceville’de bulunmaktadır. Binanın içerisinde öğrencilerin birbirleri ile kaynaşmaları ve pratik yapmaları için olanak sağlayabildikleri, kahvaltı yapabildikleri yerde mevcuttur.

ESE Malta Dil Okulu’nda diğer okullar gibi aile yanlarında konaklamalar, apart dairelerde, otellerde veya yurtlarda konaklama gibi çeşitli imkanlar sağlamaktadır.

ESE Malta Dil Okulu’nun merkez binasının olduğu bölge turizm cenneti olarak sayılmasından da anlaşılacağı üzere çok kalabalık ve hareketlidir. Gece kulüpleri, barlar, alışveriş merkezleri, restoranlar, sinema ve bowling salonu imkanları olduğundan dolayı ilgi çekmektedir.

ESE Malta Dil Okulu kalite odaklı olduğu için öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda, güzel yüzlü ve profesyonel hocalar öğrencilere uygun ders programı yaparlar. İngilizce kursları yıl boyunca devam etmektedir.